TOMIĆ NE DRAMI POSLE TREĆEG PORAZA: Moraćemo da popravimo neke greške!

Košarkaši Crvene zvezde treći put uzastopno poraženi su u ovosezonskom izdanju Evrokupa, te su pali na treće mesto grupe A, iza Andore koja je slavila sa 91:80, a trener Milan Tomić nije preterano zabrinut

Strateg tima sa Malog Kalemegdana istakao je da je njegova ekipa igrala "30 od 40 minuta, što nije bilo dovoljno.

Čestitke Andori na pobedi. Treća četvrtina je presudila, koja je za nas bila veoma loša. U prvom poluvremenu smo uspeli da kontrolišemo igru, a kasnije smo gubili lopte. Imali smo puno izgubljenih lopti, nismo mogli da se konsolidujemo u napadu. Takođe, nekoliko ofanzivnih skokova, teških šuteva i to je razlika na kraju. U Evrokupu i na domaćem terenu morate da igrate svih 40 minuta, a mi smo ovde igrali 30, to nije dovoljno. Moraćemo da popravimo neke greške, za naredne utakmice i to je to - zaključio je Tomić.

Pratite Cafe.ba putem aplikacije za Android, iOS i društvenih mreža Facebook, Twitter i Instagram