Foto: Instagram

Jovana Ljubisavljević i Stefan Karić govorili su svemu što se desilo u Zadruzi, ali i nakon što su izašli iz rijalitija.

Voditelj je iskoristio priliku da pita Jovanu da li joj je Sanja Stanković nadoknadila honorar koji je obećala, budući da Jovana nije otkrila njenu i Anđelovu tajnu.

– Nije, neka svima to što su radili ide na čast, to je sve što imam da kažem – odgovorila je Ljubisavljevićeva kratko, a sada se oglasila i Sanja Stanković:

– Vidjela sam šta je mala lažljivica rekla. Treba da je bude sramota bilo šta da kaže na tu temu. Koliko se sjećam tad smo bile jako dobre, a ona kao moja drugarica se sve vrijeme gledala i flertovala sa Anđelom dok sam ja bila u nekoj priči sa njim. Pritom je znala koliko sam bila zaljubljena i koliko mi je bilo teško. Tako da nema šta meni da ide na čast već njoj lažnoj prijateljici – poručila je Sanja Stanković.

 

Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )