Fudbaleri Srbije poraženi su od Brazila rezultatom (2:0), u prvom kolu grupe G Svetskog prvenstva u Kataru.

Facebook je smanjio distribuciju vijesti na vašim početnim stranama!

Za nesmetano praćenje vijesti i ostalog sadržaja, dodajte cafe.ba besplatnu aplikaciju ! Klikom OVDJE !

Petostruki šampion planete je potpuno zasluženo stigao do trijumfa nad srpskom selekcijom, golovima u drugom poluvremenu.

Oba pogotka postigao je Rišarlison, najpre u 52, a onda i 73. minutu, koji je bio posebno lijep – akrobatski.

"Karioke" su imale još pregršt šansi, pogađali su stativu, prečku, dok Srbija, osim nekoliko situacija posle kornera, nije ugrožavala Alisona Bekera.

Srbija će naredni meč igrati u ponedjeljak protiv Kameruna (11.00), koji je ranije danas izgubio od Švajcarske (1:0). "Sajdžije" će igrati protiv Brazila (17.00).

Selektor Dragan Stojković Piksi odlučio se za relativno očekivan sastav, a jedino iznenađenje bilo je što se Aleksandar Mitrović, koji se nedjeljama oporavlja od povrede stopala, našao u startnoj postavi.