Košarkaši Crvene zvezde pobijedili su резultatom 77:69 Moranar u Baru u utakmici 5. kola regionalne ABA Lige.

Poslije deset minuta igre Mornar je imao pet poena prednost, izgledalo je na početku kao da tim iz Bara može parirati crveno-bijelima, aonda je u drugoj dionici Crvena zvezda zaigrala prepoznatljivu odbranu, za deset minuta primila je samo 13 poena što joj je uz 23 postignuta poena na poluvremenu donijelo pet poena viška.

Treća dionica je bila gotovo izjednačena, ali je okončana sa poenom prednosti za Crvenu zvezdu (14:15).

Posljednju dionicu otvorio je Mornar serijom 12:4 za vođstvo 64:62. Izjednačio je Uskoković, a onda su Davidovac i Dobrić donijeli Zvezdi šest poena prednosti crveno-bijelima, a potom i pobjedu u mirnoj završnici.

Najefikasniji na utakmici bio je Ognjen Dobrić sa 22 poena.
Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.