Foto: GrandTV
Danas je posebno tužan dan za porodicu osnivača „Granda“ Saše Popovića, ali i za sve zaposlene u Grand produkciji.
Saša bi danas 24. aprila proslavio 71. rođendan okružen porodicom i prijateljima.
Osnivač „Granda“ nikada glamurozno nije slavio rođendane. Obilježavao iz je u krugu porodice i prijatelja.
Nekoliko puta se dogodilo da Sašin rođendan bude na dan snimanja „Zvezda Granda“, a tada bi uvijek neko od članova žirija priredio iznenađenje.
Podsjetimo, nedavno se zvaničnim saopštenjem oglasila porodica Saše Popovića.
“Neistinite vesti i spekulacije koje se plasiraju ne samo da povređuju našu porodicu, već i narušavaju uspomenu na Sašu, koji je za života bio posvećen porodici, prijateljima i svom radu. Pozivamo sve da se uzdrže od objavljivanja neproverenih i senzacionalističkih informacija.
Saša zaslužuje dostojanstven oproštaj, a naša porodica mir u ovom bolnom trenutku. Zahvaljujemo se svima koji su izrazili saučešće i podelili s nama reči utehe”, stoji u saopštenju porodice Popović.