Foto: Screenshot

Državljanin BiH poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć desilas u Pjano di Sorento, u provinciji Napulj.

Kako prenose italijanski mediji, riječ je o 34-godišnjaku iz BiH, sa prijavljenim boravištem u Sorentu. On je vozio skuter kada je, iz još nepoznatih razloga, izgubio kontrolu i udario u automobil smart, koji je dolazio iz suprotnog smjera. Udarac je bio toliko jak da je, uprkos kacigi, državljanin BiH ostao na licu mjesta mrtav. Iako je nekoliko ekipa hitne pomoći izašlo na teren, nisu mogli ništa učiniti nego samo konstatovati smrt.

Na licu mjesta su intervenisali i karabinjeri iz Sorenta, koji su sproveli neophodne mjere na terenu, a zatim su pokrenuli dalju istragu o okolnostima ove fatalne nesreće.

Policija je zaplijenila i skuter i automobil kako bi izvršili dodatna vještačenja. U narednim satima biće poznato da li će biti naložena obdukcija državljanina Bosne i Hercegovine, čiji bi rezultati dali određene smjernice u istrazi nesreće.

Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )