Dvije osobe teško povrijeđene na magistralnom putu Han Pijesak - Sokolac
Izvor: glas srpske
×
0
Podijeli
Foto: glas srpske
Dvije osobe su teško povrijeđene u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Han Pijesak - Sokolac koja se desila juče u mjestu Kazani, saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.
"U ovoj saobraćajnoj nezgodi suvozač u automobilu audi 80, lice Z.Ž. iz Bijeljine zadobilo je teške tjelesne povrede opasne po život, gdje je iz Javne zdravstvene ustanove Bolnica 'Srbija' u Istočnom Sarajevu prevezen u Klinički centar - Koševo u Sarajevo na dalje liječenje", saopšteno je iz PU Istočno Sarajevo.
Dalje se u saopštenju navodi da je vozač J.Ž. zadobio teške tjelesne povrede i isti se nalazi u JZU Bolnica "Srbija".
Uviđaj saobraćajne nezgode izvršili su policijski službenici Policijske stanice Sokolac.
Okružnom javnom tužilaštvu Istočno Sarajevo, protiv vozača J.Ž., biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu "Ugrožavanje javnog saobraćaja".