Na teren su utrčale pristalice Trabzonspora koje su se željele fizički obračunati s fudbalerima Fenerbahčea

Fudbaleri Fenerbahčea su pobijedili na gostovanju Trabzonspor (3:2), a nakon utakmice su domaći navijači napali gostujuće igrače.

Igrači Fenerbahčea su slavili pobjedu, a onda su na teren utrčale pristalice Trabzonspora koje su se željele fizički obračunati s njima.

Potom su fudbaleri Fenera, među kojima su bili i  Edin Džeko i Rade Krunić, otrčali u svlačionicu.

Čini se da je najgore prošao Dominik Livaković kojeg je jedan navijač Trabzonspora udario šakom u glavu.

Podsjetimo, Fenerbahče je pobijedio s 3:2. Dvostruki strijelac bio je Fred, dok je jedan gol dao Miči Bačuaji (Michy Batshuayi). Za Trabzon su pogađali Enes Bardhi i Trezege (Trezegeut).

Kapiten BiH i Fenera Edin Džeko igrao je do 83. minute, dok je Krunić presjedio na klupi za rezerve. Na drugoj strani Edin Višća odigrao je svih 90 minuta.