Foto: Srpskainfo

Tri osobe poginule su u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć na magistralnom putu M-17, u mjestu Jelina kod Zenice.

Kako je potvrđeno iz policije, u nesreći su poginuli A.T. (19), A.G. (19) i N.K. (22), dok je teško povrijeđen N.M. (17).

Zenički ljekari bore za život N.M., koji je hitno operisan u Kantonalnoj bolnici Zenica.

Nakon operacije, on će biti smješten na Odjel hiruškog šoka.

Ova informacija Avaz potvrđena je iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona (MUP ZDK).

– U nesreći su učestvovali teretno motorno vozilo i putnički automobil. Nesreća se dogodila u 22.10 sati. Tri osobe iz putničkog motornog vozila su poginule, a jedna je upućena u Kantonalnu bolnicu Zenica – kazali su tad iz Operativnog centra MUP-a ZDK.

Nastradali su se nalazili u automobilu. Prema nepotvrđenim informacijama, do nesreće je došlo u trenutku kada je vozač automobila krenuo u preticanje te prešao u suprotnu traku, odakle mu je iz suprotnog smjera naišlo teretno vozilo te je došlo do direktnog sudara.

Na teren su, osim pripadnika MUP-a ZDK i ekipe Hitne pomoći, izašli i zenički vatrogasci koji su pomogli prilikom izvlačenja tijela iz olupine vozila.

 

Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )