Foto: Twitter / Printscreen

Brazilski ofanzivac Nejmar uhvaćen je u MekDonaldsu nakon što je na turniru u pokeru izgubio 10 hiljada evra. Ironično, Kilijan Mbape je par dana prije javno zagovarao zdrav život svojih saigrača, a pritom je aludirao upravo na Brazilca.

"Mislim da prije svega moramo biti zdravi. Svi bismo trebali dobro jesti, dobro spavati i pripremati se što više. Vidjeli smo da kada igramo napadački fudbal i idemo naprijed, njima nije ugodno. Idemo gore pobijediti i izboriti prolaz u četvrtfinale", rekao je Mbape uoči utakmice s Bajernom iz Minhena.
 
PSŽ je u osmini finala kod kuće izgubio 1:0 od "Bavaraca".
 
S obzirom na to koliko je Bajern imao šansi, "Sveci" su dobro i prošli.
 
Mbape se oporavlja od povrede i igrao je u Parizu samo pola sata. Ispadanje iz Lige šampiona bio bi velik neuspjeh za francusku ekipu, koja je u 2023. izgubila pet utakmica, više nego u cijeloj 2022. godini, prenosi "Goal".
Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )