Foto: Twitter

Supruga Donalda Trampa, Melanija Tramp uzvratila je na "pretpostavke" iznesene u medijima nakon što je njena odsutnost s govora njenog supruga nakon optužbe dospjela na naslovnice širom svijeta.


Bivša prva dama je u utorak ujutro putem svoje kancelarije objavila izjavu u kojoj je osudila korištenje "neimenovanih izvora" u izvještajima o svojim "ličnim, profesionalnim i političkim" mišljenjima i pozvala čitaoce da "budu oprezni i dobro prosuđuju".
 
"Novine su iznijele pretpostavke o stavu bivše prve dame o temama koje su lične, profesionalne i političke tokom proteklih nekoliko sedmica. U ovim člancima citiraju se neimenovani izvori koji potkrepljuju autorove tvrdnje”, stoji u saopštenju.
 
"Molimo čitaoce da budu oprezni i dobro prosuđuju kada utvrđuju jesu li priče o bivšoj Prvoj dami tačne ili ne, naročito kada ne navode gospođu Tramp kao izvor informacija.”
 
Melanija se držala povučeno u sedmici otkako je njen muž, bivši predsjednik Donald Tramp uhapšen i optužen za 34 kaznena djela.



U istorijskom danu za Ameriku, gospodin Tramp je uhapšen i optužen za kaznena djela u Njujorku u utorak 4. aprila.
 
Prema tužiocima s Menhetna, gospodin Tramp i njegov bivši fikser Majkl Koen sproveli su šemu "uhvati i ubij" uoči izbora 2016. godine.
 
Koen je navodno tajno uplaćivao novac u ime Trampa kako bi potisnuo negativne informacije o njemu ušutkavanjem pojedinaca zbog navodnih afera koje je imao sa ženama.
 
Tramp je "opetovano i prevarno falsifikovao poslovne podatke u Njujorku kako bi prikrio kriminalno ponašanje koje je skrivalo štetne informacije od glasačke javnosti tokom predsjedničkih izbora 2016. godine", navodi se u optužnim dokumentima.
 
Tri konkretne navodne afere i isplate tajnog novca spomenute su u dokumentima o optužnici - isplata od 130.000 dolara zvijezdi filmova za odrasle Stormi Danijels, 150.000 dolara bivšoj plejboj manekenki Karen MekDugal i isplata od 30.000 dolara portiru u Tramp kuli koji je tvrdio da ima informacije da je gospodin Tramp dobio dijete sa ženom dok je bio u braku s Melanijom Tramp, prenosi "Independent".
Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )