Foto: Twitter / Printscreen

Slavni hrvatski fudbaler Luka Modrić još uvijek nije rekao posljednju riječ u evropskom fudbalu. Odlučio je produžiti ugovor s Real Madridom.

Višemjesečna saga danas je dobila konačni rasplet. Modrić je produžio ugovor s Realom koji ga veže za "Santijago Bernabeu" do ljeta 2024. godine.
 
Time je stavljena tačka na višemjesečnu sagu u kojoj se pisalo sve i svašta o budućnosti hrvatskog fudbalera. Jedino sigurno je da je Modrić dobijao brojne ponude iz Saudijske Arabije, a iz ove zemlje nisu štedjeli novac za dovođenje Hrvata.
 
U medijima se pojavljivala i informacija o nevjerovatnoj ponudi od 200 miliona evra od jednog neimenovanog saudijskog kluba, ali od toga neće biti ništa. Modrić je sve odbio i produžio saradnju s Realom.
 
"Kraljevski klub" je danas na zvaničnim stranicama objavio ovaj veliki posao poručivši da je ugovor potpisan na godinu dana.
 
Modrić je u Real stigao iz Totenhema prije 11 godina, a za vrijeme mandata na "Bernabeuu" čak pet puta je osvojio Ligu šampiona, uključujući i najveće individualno priznanje u svijetu "bubamare" - Zlatnu loptu.
 
Dugo su španski mediji navodili da Real od Modrića traži da prestane igrati za reprezentaciju Hrvatske zbog svojih godina, a kako bi mu ponudili produžetak saradnje. Nije poznato da li je ta stavka uključena u ugovor, prenosi "Klix".
Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )