Fudbaleri Partizana su u posljednjem kontrolnom meču ubjedljivo savladali Proleter 4:0, a trenera Savu Miloševića posebno može da raduje igra u drugih 45 minuta.

Partizan je imao veliku priliku u 26. minutu, Suma je dobio odličnu loptu od Zdjelara, ali se spetljao. Najbolju šansu u prvom dijelu Proleter je imao u 38. minutu, Živojinović je šutirao, a Popović pokazao da od njega sa pravom mnogo očekuju u budućnosti. Natho je zatim fenomenalno izveo slobodan udarac i poslao loptu u mrežu u finišu prvog dijela.

U nastavku puno bolju igru Partizan je krunisao sa tri gola. Prvo je pogodio Sadik, zatim je gol dao i Suma da bi u finišu konačan rezultat postavio Saša Zdjelar poslije asistencije Lazara Markovića.