Defanzivac Tottenhama Eric Dier doživio je u meču Liga kupa Engleske s Chelseajem situaciju, kakva se rijetko viđa u fudbalu. Morao je hitno u toalet, i to usred utakmice.

Njegov Tottenham gubio je u 4. kolu kupa od "Plavaca" rezultatom 1:0, a da stvar bude još gora po Engleza, Jose Mourinho je napravio sve izmjene.

Tako da Dier nije mogao da traži da bude zamijenjen, već je samo u 75. minutu susreta na novom White Hart Laneu odjurio do toaleta.

Nervozni Mourinho bio je u čudu i poslije minut je krenuo za njim u potjeru. Što i ne čudi jer je njegov tim gubio, imao je i igrača manje na terenu.

Portugalski stručnjak nije bio sretan zbog onog što se dešava, a Dier je poslije obavljene nužde projurio pored Mourinha i vratio se na teren.

"Pijevci" su golom Erika Lamele u 83. minutu uspjeli da izjednače, kasnije i da slave poslije penal ruleta, a jedan od strijelaca s "kreča" bio je i Eric Dier.