Foto: Screenshot

Predsjednik Rusije Vladimir Putin boravio je u radnoj posjeti Mariupolju u Donbaskoj oblasti.


VAŽNO!Facebook je smanjio distribuciju vijesti na vašoj početnoj strani!
 
Za nesmetano praćenje vijesti i ostalog sadržaja, dodajte cafe.ba besplatnu aplikaciju ! Klikom OVDJE!

Putin je obišao brojne gradske lokacije i razgovarao sa lokalnim stanovništvom, saopštila je danas pres služba Kremlja.

Putin je u Mariupolj otputovao helikopterom, vozio se automobilom po gradskim ulicama zaustavljajući se na nekoliko lokacija, prenosi TAS S.

Zamjenik ruskog premijera Marat Husnulin je predao ruskom lideru detaljan izvještaj o radovima na rekonstrukciji grada i njegove periferije.



"Izvještaj se posebno odnosio na izgradnju novih stambenih četvrti, društvenih i obrazovnih objekata, komunalne infrastrukture i medicinskih centara", saopštila je pres-služba Kremlja.
 
Tokom svoje prve posjete Donbasu, ruski predsjednik je razgovarao sa stanovnicima Nevskog okruga i posjetio jednu porodicu koja ga je pozvala u goste.

Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )