Sjajna partija Crvene zvezde pred put u Dansku! Beograđani su savladali oslabljenu Kolubaru 7:1.

Zvezda je za 20 minuta riješila pitanje pobjednika, a u prvom dijelu su postigli čak šest golova.

Sve je počelo drugim golom Aleksandra Dragovića, koji je centaršut Milana Rodića volej udarcem pretvorio u vodeći gol u osmoj minuti. Nastavio je Rodić sa asistencijama pa su pogađali Ben, Ivanić i Pavkov dva puta. Mogli su Beograđani da daju i sedmi gol, ali je Gelor Kanga prvi šut promašio sa penala.

Dejan Stanković je šansu dao mladima Lazetiću, Petroviću, Nikoliću, prve minute u sezoni upisao je i “zaboravljeni” Aleksa Vukanović.

Na kraju je domaćin uspio da stigne do počasnog gola, ali će meč u Lazarevcu pamtiti i Marko Lazetić. Mladi napadač je postigao prvenac u crveno-bijelom dresu u seniorskoj konkurenciji poslije asistencije Falka.